ZMIANY W FAMILO – OD 1 STYCZNIA NA LEPSZE !

Zobacz jakie zmiany w Familo pojawią się w regulaminie już od Nowego Roku:

Wprowadzenie cashback – czyli zwrotu części pieniędzy za swoje zakupy.
Podział kont na partnerskie i klienckie (zakupowe).
Zniesienie opłaty administracyjnej przy premiach poniżej 30 zł.
Zmniejszenie kwoty kwalifikacji na klona ze 150 zł na 50 zł.
Zniesienie daty ważności klonów.


Na czym dokładnie te zmiany w Familo będą polegać?

Zmiany w familo – cashback
Cashback – to chyba największa korzyść, które pojawi się już od stycznia. Każdy uczestnik Familo może otrzymać zwrot pieniędzy za dokonane zakupy w wysokości nawet do 6% ich wartości.

Każda osoba, która zrobi zakupy o wartości min. 200 zł otrzyma na swoje konto 4% zwrotu pieniędzy, które będzie można wykorzystać na kolejne tańsze zakupy w sklepie.

Dodatkowo aktywne osoby, robiące zakupy conajmniej 1 raz na 2 miesiące niezależnie już od wartości zakupu będą dodatkowo otrzymywać zwrot w wysokości 2%.

Podsumowując, robiąc cyklicznie zakupy powyżej 200 zł będziemy otrzymywać 6% zwrotu. A to oznacza, że nawet jeśli ceny niektórych towarów w sklepie Familo niekoniecznie będą niższe od konkurencji to i tak ostateczna oferta będzie bić na głowę inne sklepy wielkopowierzchniowe i to bez jakiegokolwiek elementu rekomendowania sklepu.

Co zrobić, aby po nowym roku maksymalnie wykorzystać zmiany w Familo dotyczące cashback?

Wystarczy, że do końca grudnia zrobisz co najmniej 1 zakupy (pamiętaj za zakupy od 150 zł w górę nie płacisz za wysyłkę). To pozwoli Ci utrzymać konto partnerskie w Familo.

Podział kont na partnerskie i klienckie (zakupowe)

Brak dokonywania zakupów przez kolejne 2 miesiące skutkować będzie utratą przywilejów, jakie posiadają partnerzy programu i zmianą statusu na tzw. konto konsumenckie, które pozwoli być wyłącznie zwykłym konsumentem sklepu.

Konsument nie będzie otrzymywał dodatkowych 2% cashback, natomiast jeśli tylko zakup będzie powyżej 200 zł to nadal otrzyma 4% zwrotu. Konsument nie będzie mógł też otrzymywać prowizji z wszystkich 9 kręgów (a wyłącznie tylko z pierwszych 3 kręgów). Pozostała prowizja będzie przechodzić na najbliższe aktywne konto partnera znajdującego się w górnej linii rekomendacji danej osoby. Konto klienckie nie będzie miało też dostępu do modułu komunikacji ze swoją grupą.

Powrót do konta partnera będzie możliwy dopiero po kolejnych dwóch aktywnych miesiącach zakupowych.

Zniesienie opłaty administracyjnej przy premiach do 30 zł

Po nowym roku zmieniona zostaje również opłata administracyjna, która obecnie wynosi maks. 14 zł. Opłata ta będzie pobierana z wygenerowanej prowizji wyłącznie dopiero wtedy, gdy wysokość tej prowizji w danym miesiącu wyniesie min. 30 zł.

Zniesienie daty ważności klonów i zmniejszenie ich kwoty kwalifikacji

Zniesiony zostaje termin ważność otrzymanych od Familo klonów. Użytkownik będzie mógł je teraz aktywować w dowolnym czasie (a nie tylko w ciągu3 miesięcy jak jest teraz w regulaminie) i jednocześnie obniżona zostaje kwota wykonania kwalifikacji na klona ze 150 zł na 50 zł.

Te zmiany w Familo powodują, że pojawia się nam najbardziej opłacalny dla przeciętnego konta partnerskiego model:

Aktywujemy 1 klona (i tam możemy zapisywać kolejne osoby) -> Robimy zakup np. za 201 zł (151 zł na koto macierzyste + 50 zł na klona) -> Zachowujemy przysługujący nam maksymalny 6% cashback (za aktywność i zakup powyżej 200 zł) i otrzymujemy prowizję zarówno za konta macierzystego jak i z klona.

Oczywiście czekające nas zmiany w Familo to wielki ukłon Zarządu w stronę wszystkich naszych partnerów. Wszystkie zmiany w Familo są wyłącznie na lepsze i żadna z nich nikogo nie krzywdzi.

To powoduje, że niewątpliwie możemy robić teraz w Familo najtańsze zakupy przez internet.

Ten wpis został opublikowany w kategorii familo. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>