PODSUMOWANIE KORZYŚCI OD 2013 r.

Witam.

Wczoraj odbył się kolejny webinar na którym wyjaśniono najważniejsze zmiany obowiązujące od 1 stycznia br.

1. Za każdy zakup (minimum 1 raz na miesiąc w kwocie nie mniejszej niż 50 zł) każdy otrzymuje 2% bonus lojalnościowy od wartości swoich zakupów.

2. Za każdy zakup powyżej 200 zł każdy otrzymuje tzw. cashback w wysokości 4% od wartości swoich zakupów.

Jeśli więc zrobisz zakupy za kwotę 200 zł otrzymasz tylko za swoje zakupy 12 zł premii od nigdy nikt nie pobiera Ci żadnej opłaty. To pozwala Ci na 6% rabat przy kolejnych zakupach.

Co jeśli tylko trzy zaproszone przez Ciebie osoby zrobią zakupy po 200 zł ? Policz: od każdej z tych osób na pierwszym kręgu otrzymasz 3% premii.

3*200 zł* 3%=18 zł

Twoje 12 zł plus 18 zł od trzech osób daje Ci już 30 zł rabatu czyli całe 15%.

Dla przykładu:

- cukier, który kosztuje w Familo 3,69 zł po 15% rabacie będzie kosztował 3,13 zł,

- sok Tarczyn, który kosztuje 1,59 zł po 15% rabacie będzie kosztował 1,35 zł ( ja w Realu widziałem te soki po 1,89 zł)

- kukurydza konserwowa Pamapol Kwidzyn 1,95 zł po rabacie 1,65 zł

Zapewne taniej niż w Twoim sklepie ;)

3. Opłata administracyjna w maksymalnej kwocie 14 zł jest pobierana powyżej 30 zł premii od poleconych osób i nigdy nie pobierana z kwoty premii za Twoje zakupy.

4. Podział na dwa konta: zakupowe i partnerskie. Jeśli w ciągu dwóch miesięcy nie zrobisz zakupów za kwotę 150 zł Twoje konto zostaje zmienione na zakupowe i nie masz wtedy prawa zarabiać premii. Aby wrócić do konta partnerskiego należy dwukrotnie w ciągu dwóch miesięcy dokonać zakupów na kwotę 150 zł.


PS -> Do końca stycznia ma być w ofercie sklepu już 1000 produktów !

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii familo i oznaczony tagami , , , , , , , , , , , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>